Блог Saulestiba.lv

Maratons «Mazais princis 28 dienās», lpp. 27


Tagad pagājuši jau seši gadi… Es nevienam neesmu stāstījis šo notikumu. Biedri, kas mani atkal ieraudzīja bija ļoti priecīgi, redzēdami mani sveiku un veselu. Man bija skumji, bet viņiem es teicu: “Tas ir nogurums …”
Pamazām esmu nomierinājies. Tas ir … ne gluži. Bet es droši zinu, ka mazais princis atgriezies uz savas planētas, jo rītausmā es neatradu viņa ķermeni. Tas tomēr nebija sevišķi smags ķermenis. Un man patīk naktī klausīties zvaigznēs. Ir tā, it kā pieci simti miljonu zvārgulīšu…
Bet kas to būtu domājis. Uzpurnītim, kuru uzdāvināju mazajam princim, biju aizmirsis piezīmēt siksniņu! Viņš nekad nevarēs piesiet jēriņu. Tad es vaicāju sev: “Kas notiek uz viņa planētas? Varbūt jēriņš jau ir apēdis puķi…”
Reizēm es saku sev: “Protams, ne! Mazais princis katru vakaru apsedz savu puķi ar stikla kupolu, un viņš labi uzrauga jēriņu…” Tad esmu laimīgs. Un visas zvaigznes klusi smejas.
Reizēm es saku sev: “Dažbrīd mēs esam izklaidīgi, un ar to pietiek! Kādu vakaru mazais princis aizmirsa uzlikt stikla kupolu vai arī jēriņš naktī klusām izlavījās …” Tad visi zvārgulīši pārvēršas asarās!…
Tas ir ļoti liels noslēpums. Arī jums, kas mīlat mazo princi, tāpat kā man, nebūt nav vienalga, vai kaut kur izplatījumā jēriņš, kuru mēs nekad neesam redzējuši, ir vai nav apēdis rozi…
Paverieties debesīs! Jautājiet: vai jēriņš ir vai nav apēdis puķi? Un jūs redzēsiet, kā viss pārvēršas …
Un neviens pieaugušais nekad nesapratīs, cik ārkārtīgi svarīgi tas ir!
APSVEICU VISUS, KURI NOSKRĒJA LĪDZ MARATONA BEIGĀM. TIE, KURI VĒL TIKAI TUVOJĀS FINIŠAM - JUMS IR 5 DIENAS, LAI PANĀKTU PĀRĒJOS. 5 DIENU LAIKĀ JUMS JĀPASPĒJ NOPUBLICĒT 4 ATSKAITES AR MĪĻĀKAJIEM CITĀTIEM NO MAZĀ PRINČA GRĀMATAS (LĪDZ 15.SEPTEMBRA VAKARAM). 16. SEPTEMBRĪ BŪS ZINĀMS, KAS IR MARATONA UZVARĒTĀJI. 
ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ, КТО ДОБЕЖАЛ ДО КОНЦА МАРАФОНА. ТЕ, КТО ЕЩЁ ТОЛЬКО ПРИБЛИЖАЮТСЯ К ФИНИШУ - У ВАС ЕСТЬ 5 ДНЕЙ, ЧТОБЫ ДОГНАТЬ ОСТАЛЬНЫХ. В ТЕЧЕНИЕ 5 ДНЕЙ ВАМ НАДО УСПЕТЬ ОПУБЛИКОВАТЬ 4 ОТЧЁТА СО СВОИМИ ЛЮБИМЫМИ ЦИТАТАМИ ИЗ КНИГИ МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ (ДО ВЕЧЕРА 15 СЕНТЯБРЯ). 16 СЕНТЯБРЯ СТАНЕТ ИЗВЕСТНО, КТО ПОБЕДИТЕЛИ МАРАФОНА. 
Чтение
Made on
Tilda